فالیز کنش فرآیند

شرکت فالیز کنش فرایند به عنوان تولید کننده انواع مخازن تحت فشار ، تامین کننده تجهیزات مورد نیاز صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی در حوزه های گوناگون شامل مواد مصرفی  ، تجهیزات ثابت و دوار و شیر آلات صنعتی ، سیستم های کنترل و ابزار دقیق، سیستمهای فیلتراسیون صنعتی و تجهیزات آزمایشگاهی در عین نوپا بودن دارای تجارب ارزنده و بعضا منحصر بفرد میباشد.

این شرکت با بهره گیری از مهندسینی مجرب از ابتدای تاسیس  تا به امروز توانسته درهمکاری های متعددی با پتروشیمی ها و پالایشگاه های سرار کشور، اقلام حیاتی مورد نیاز آنان را تامین نماید که از جمله این همکاری ها میتوان به طراحی و ساخت مخازن تحت فشار و همچنین طراحی ، ساخت و  بومی سازی سیستمهای فیلتراسیون خودکار و تامین تجهیزات آزمایشگاهی اشاره نمود که بعضا و به خواست مشتری ساخت آنها تحت لیسانس شرکتهای اروپایی صورت پذیرفته و به اتمام رسیده است .
مهندسین این شرکت در زمینه فیلتراسیون صنعتی تخصص شایان ذکری داشته و در شرکتهای بنام اروپایی آموزش دیده اند و  تا به امروز پروژه های منحصر به فردی را به سرانجام رسانیده اند.
با توجه به گستردگی متریال و تجهیزات در این نوع صنایع شرکت فالیز کنش  شبکه گسترده ای از تامین کنندگان معتبر و با سابقه اروپایی و آسیای شرقی را گرد هم آورده و در تلاش است در کوتاه ترین زمان و با مناسب ترین شرایط ، پیشنهادات فنی و مالی متناسب با درخواست مشتری را فراهم نماید.
لازم به ذکر است این شرکت به عنوان نمایندگی شرکت   ASCO  ایتالیا  در ایران شناخته شده و تلاش داشته تا همکاری خود را با برندهای معتبر جهانی از جمله    BUSCH آلمان و   SPP انگلستان    و Process Systems فرانسه  در زمینه تامین فیلترها، پمپ ها ، کوالیسر ها، اینسترومنت ، فلنج، ولو و پکیجهای صنعتی گسترش دهد تا نیازهای شاهرگ صنعتی کشور به بهترین نحو ممکن مرتفع گردد.